Máte starú strechu? pravdepodobne asfaltovépásy alebo PVC pásy, a niekde zateká? neviete nájsť miesto? Pravdepodobne to bude niekde v spoji. Ale už ste zatreli spoje asfaltom, alebo niečim podobným? A stále niekde zateká? Problém väčšiny asfaltových tekutých hydroizolácii je ich nízka UV stabilita. Na slnku popraskajú a potom samozrejme nesplňujú svoje úlohy.

Máme pre Vás riešenie so Švédska. Je to gumofarba s vysokou UV odolnosťou. Tekutá hydroizolácia ktorá po vyschnutí má vlastnosti gumy alebo umelej hmoty. Je UV stabilná, je pružná, je schopná vyplniť aj väčšie škáry.
Je to jednoduché, ak viete kde máte problém,viete ho vyriešiť natrvalo. Ale na druhej strane na takomto asfaltovom povrchu možu byť mikroškáry, ktoré je ťažké odhaliť, preto je lepšie zvážiť ošetriť povrch strechy celopošne. Rozhodnutie je na Vás, viete si to urobiť svojpomocne alebo Vám vieme s tým pomocť. Cena takejto služby je individuálna podľa rozsahu práce, či ide o miestne opravy alebo celopošné. Ak viete lacnejšie riešenie, dajte nám prosím vedieť. Napíšte nám alebo volajte.